Výkup vozidel Autoservis a pleuservis Garance záruky Financování Nejvýhodnější pojištění

Nacházíte se:

Nabídka služeb Autocentrum Plzeň

Nabízené garance a záruky

Vykupované vozy a vozy přijímané do komisního prodeje maximálně lustrujeme a minimálně 60 % nabízených vozů odmítáme. Chceme upozornit na velké riziko koupě vozu přímo od majitele. Není ve Vašich možnostech tak důkladně vůz prověřit. Hrozí nebezpečí, že vůz může být zatížen právem třetích osob nebo na něm vázne nesplacený úvěr. Dále riskujete, že majitel vozu může mít problémy s insolvencí nebo exekucí. To znamená, že kupní smlouva je neplatná protože majitel vozu nemůže se svým majetkem nakládat. Nebudete mít peníze ani vůz.

Více informací >>

Povinné ručení

Díky mnohaletým obchodním vztahům s jedním z největších makléřů, máme pro své zákazníky ty nejlepší podmínky na trhu. Nabízíme maximální možné slevy. Přijďte se přesvědčit, že pojištění vozu je ta poslední věc, která by měla ovlivnit výběr vozu. Povinné ručení poskytuje pojistnou ochranu vlastníkovi vozidla, provozovateli/držiteli vozidla či řidiči vozidla, tedy všem osobám, které odpovídají za újmu způsobenou provozem vozidla.

Více informací >>

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění slouží k ochraně auta před škodou způsobenou přírodními živly nebo škodou způsobenou havárií, odcizením, vandalismem či při neoprávněném užití auta. Při uzavření havarijního pojištění Vám pojišťovna v uvedených případech vyplatí náhradu škody, kterou na automobilu utrpíte. Při dopravní nehodě slouží havarijní pojištění ke krytí škod na vlastním autě, v případě zavinění druhou osobou je škoda hrazena z povinného ručení viníka.

Více informací >>

Autoservis

Naším cílem je mít všechny potřebné služby na jednom místě.Důležité je, že se o Vás postaráme i po koupi vozu. Pro naše zákazníky garantujeme zvýhodněnou hodinovou sazbu a slevu na náhradní díly. Náš autoservis pro Vás zařídí veškeré záruční i pozáruční opravy. Také je autorizovaný servis pro řešení záručních oprav z prodloužené záruky Defend Insurence.

Více informací >>

Pneuservis

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla. Prodáváme pneumatiky nové i použité všech rozměrů a značek, včetně duší a příslušenství. V široké nabídce jsou zastoupeny všechny renomované značky od běžných po méně známé. Výběr vhodné pneumatiky s Vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího Vašim požadavkům.

Více informací >>

Doporučujeme z naší nabídky

Škoda Octavia

Škoda Octavia
Rok výroby
Motor
Palivo
Stav tachometru
2009
103 kW
nafta
219 694 km
215 000 Kč

Škoda Octavia

Škoda Octavia
Rok výroby
Motor
Palivo
Stav tachometru
2013
77 kW
nafta
166 695 km
213 000 Kč

Nejnovější vozy v nabídce

Ford Focus

Ford Focus
Rok výroby
Motor
Palivo
Stav tachometru
2012
85 kW
nafta
205 063 km
185 000 Kč

Škoda Octavia

Škoda Octavia
Rok výroby
Motor
Palivo
Stav tachometru
2013
77 kW
nafta
166 695 km
213 000 Kč

Kontakt

ikony kontakt Autocentrum Plzeň
Jateční 2758/20
301 00 Plzeň
+ 420 606 44 20 44

Sociální sítě

Newsletter

Kde nás najdete