Autoservis Pneuservis Autoskloservis Renovace laků Čištění interierů

Nacházíte se:

Autoservis - pneuservis v Plzni

Kompletní služby autoservisu na jednom místě - Autoservis Plzeň, Jateční ulice

 

Autoservis

Naším cílem je mít všechny potřebné služby na jednom místě. Důležité je, že se o Vás postaráme i po koupi vozu. Pro naše zákazníky garantujeme zvýhodněnou hodinovou sazbu a slevu na náhradní díly. Náš autoservis pro Vás zařídí veškeré záruční i pozáruční opravy. Také je autorizovaný servis pro řešení záručních oprav z prodloužené záruky Defend Insurence.

Více o autoservisu >>

Pneuservis

Nabízíme kompletní pneuservis pro osobní, užitková, SUV a OFFROAD vozidla. Prodáváme pneumatiky nové i použité všech rozměrů a značek, včetně duší a příslušenství. V široké nabídce jsou zastoupeny všechny renomované značky od běžných po méně známé. Výběr vhodné pneumatiky s Vámi vždy ochotně zkonzultujeme a poradíme s výběrem vhodného typu odpovídajícího Vašim požadavkům.

Více o pneuservisu >>

Autoskloservis

Prodej a montáž všech typů autoskel - profesionální výměna autoskel všech typů vozů. ZDARMA výměna autoskel - nabízíme zdarma výměnu autoskel z pojištění (pojistnou událost vyřídíme kompletně za vás s pojišťovnou). Tónování autoskel - zajistíme tonování autoskel dle platných norem a předpisů. Oprava autoskel - ne vždy je nutné prasklé autosklo vyměnit a kupovat nové, včasnou opravou praskliny šetříte vaši peneženku. Kódování autoskel - ochraňte váš vůz před odcizením (všechna skla označíme VIN kódem).

Více o autoskloservisu >>

Renovace autolaku

Trápí vás poškozený lak vašeho automobilu? Chcete se zbavit škrábanců, matnosti a dodat mu perfektní lesk? Dodat mu perfektní lesk a ochranu proti spoustě vlivů nepříznivého okolí?

Přijťte a my vás přesvědčíme, že s použitím profesionální autochemie a autokosmetiky, dokážeme s vaším vozem udělat zázraky! Lak vašeho vozu bude opět nejen jako nový, ale i ochráněn před různými vlivy.

Více o renovaci autolaku >>

 

Kontakt

ikony kontakt Autocentrum Plzeň
Jateční 2758/20
301 00 Plzeň
+ 420 606 44 20 44

Sociální sítě

Newsletter

Kde nás najdete